WATERM Artur Wiertel

WATERM
Artur Wiertel

ul. Przemysłowa 7A/40
84-200 Wejherowo

kom. 602 463 667

O Waterm

Firma WATERM Artur Wiertel powstała w 1998 roku w Wejherowie. Obszarem naszej działalności jest przede wszystkim Wejherowo i Trójmiasto, ale świadczymy usługi także na obszarze całego Pomorza. W toku naszej kilkunastoletniej działalności wykonaliśmy szereg różnorodnych realizacji zarówno w obiektach prywatnych jak i komercyjnych.

Wykonujemy usługi instalacyjne w zakresie instalacji C.O., wod-kan i gazowych.

Jesteśmy wykonawcą kompleksowym. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy. Od doradztwa i planowania, przez dostarczenie i montaż urządzeń, po serwis i przeglądy okresowe. Oferujemy wiele systemów niezbędnych dla nowoczesnego budownictwa, co pozwala inwestorom lepiej koordynować prace i ułatwia komunikacje.

Od lat współpracujemy z firmą Vaillant, która nadała nam tytuł Instalatora Autoryzowanego Vaillant i Saunier Duval. Tytuł ten zobowiązuje nas do zachowania najwyższego poziomu obsługi Klienta. Stale podnosimy nasze kwalifikacje m.in. uczestnicząc regularnie w szkoleniach organizowanych przez firmę Vaillant.

Długoletnie doświadczenie oparte na ciągłym poszerzaniu wiedzy czyni z nas firmę specjalistyczną ukierunkowaną na zadowolenie naszych klientów, którzy stanowią naszą najlepszą wizytówkę.

Zapraszamy do współpracy!