WATERM Artur Wiertel

WATERM
Artur Wiertel

ul. Przemysłowa 7A/40
84-200 Wejherowo

kom. 602 463 667

Realizacje

Przez lata działania na rynku wykonaliśmy niezliczoną ilość instalacji budowlanych w oparciu o produkty firmy Vaillant. Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi z nich.

Ogrzewanie W Stacji Kontroli Pojazdów – Luzino

Kotłownia, aby spełnić zapotrzebowanie dużego obiektu diagnostyki pojazdów

Budynek stacji kontroli pojazdów, który powstał w Luzinie ma za zadanie pomieścić nawet duże maszyny rolnicze. Główna sala z dwoma pozycjami oraz dodatkowy garaż diagnostyczny na parterze, pomieszczenia gospodarcze w podpiwniczeniu i przestrzeń biurowa na piętrze.
Duży metraż do ogrzania, do tego wysokie sufity hal garażowych i ciągłe przeciągi spowodowane otwieraniem, aż sześciu bram wjazdowych i wyjazdowych sprawiają, że ogrzanie stacji to nie lada wyzwanie.

Dowiedz się więcej ▸


Modernizacja kotłowni – Reda

Efekty dofinansowania na wymianę kotła węglowego z miasta Reda

W Redzie, w dużym budynku, dokonaliśmy istnej metamorfozy, a co ważniejsze, zyskaliśmy kolejnego zadowolonego klienta.

Szczególnie zadowolonego, że modernizacja została wykonana z pomocą dofinansowania od miasta Reda na wymianę urządzeń węglowych.

W tym projekcie nie tylko udało się zdobyć dofinansowanie, a naszą pracą spełniliśmy wymagania klienta – efekty inwestycji przyniosły niespodziewane, dodatkowe korzyści

Dowiedz się więcej ▸


Kocioł w szafie(?)

Kocioł gazowy w mieszkaniu

Realizacja w jednym z wejherowskich mieszkań pokazuje, że dobrze zaplanowaną kotłownie można zmieścić nawet w łazienkowej szafce.

Nie ma wątpliwości, że jest to rozwiązanie bardzo estetyczne. Nowoczesne kotły kondensacyjne tak naprawdę nie wymagają „kotłowni”, urządzenie nie wymaga żadnego bezpośredniego działania, jak to jest w przypadku kotłów, potocznie nazywanych piecami, na paliwa stałe, ani nie produkuje w pomieszczeniu żadnego brudu oraz zanieczyszczeń.

Dowiedz się więcej ▸


Instalacja mieszana w kompaktowej kotłowni – Bolszewo

Ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe na jednym kotle

Czasy w których budowano duże, wielopokoleniowe domy dawno minęły. Podobnie jak zawalone węglem kotłownie w piwnicach i żebrowe grzejniki w każdym pokoju.

Mając na uwadze komfort, ale także szanując budżet klienta zaproponowaliśmy co raz bardziej popularne rozwiązanie- instalację mieszaną. Na „kotłownię” zarezerwowaliśmy przestrzeń nie większą niz metr kwadratowy.

Dowiedz się więcej ▸


Kocioł dwufunkcyjny w kuchni – Wejherowo

Kocioł gazowy w mieszkaniu

W jednym z wejherowskich mieszkań, pewna rodzina zdecydowała się na ogrzewanie gazowe. Pokój dzienny, wydzielona kuchnia, nieduża łazienka i dwa pokoje- gdzie wstawić kocioł?

Nie trzeba było długo sie zastanawiać. Obszerna zabudowa kuchni zapewniła więcej miejsca niż było trzeba. Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny nie zajął nawet jednej szafki w całości.

Dowiedz się więcej ▸